ایمن کالا - آرشیو 1399/3

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 40797
» بازديد ديروز : 217
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 41014
» بازديد سال : 40796
» بازديد کل : 43080
» اعضا : 0
» مطالب : 63

تاثیر نیمکت ها بر زیبایی شهر


تاریخ انتشار پست : 1399/3/31 بازدید : 550

راهنمای خرید نیمکت شهری و پارکی

یکی از مبلمان و تجهیزات شهری، نیمکت پارکییا صندلی پارکی است. نیمکت پارک را در بسیاری از مکان های عمومی از جمله کنار برخی خیابان ها که عبور و مرور اتومبیل امکان پذیر نمی باشد و در پارک ها قرار داده می شود.تجهیزات بسیاری هستند که می توانند محیط پیرامون ما را زیباتر ساخته و به محبوبیت آن بیافزایند. با خرید نیمکت شهری و پارکی محیط را زیبا و کاربردی سازید. خرید نیمکت پارک بیشتر از دیگر انواع نیمکت است.

انواع نیمکت پارکی

در بررسی انواع نیمکت پارکی باید در نظر گرفت که نیمکت پارک ها بر اساس نوع طراحی شان و جنس شان دارای انواع مختلفی هستند. ابعاد نیمکت پارک ها می تواند متفاوت با یکدیگر باشند. بر اساس طراحی نیمکت، جنس آن و متناسب با فضایی که در آن قرار می گیرند می تواند متفاوت طراحی شوند. نیمکت شهری در دسته مبلمان و تجهیزات شهری است و می تواند تاثیر بسیاری در زیبایی شهر داشته باشد از نیمکت پارک یا صندلی پارک بسیار استفاده می شود. می توان گفت علاوه بر مناطق عمومی مانند پارک و خیابان هایی که عبور و مرور در آن وجود ندارد از صندلی پارکی به این دلیل که به عنوان نیمکت حیاط نیز نام برده می شود در حیاط های بزرگ مکان های شخصی می توان استفاده کرد. یکی از انواع پر استفاده صندلی پارکی، نیمکت فرفورژه است. از انواع نیمکت می توان به نیمکت فلزی ، نیمکت بتنی واشارهکرد،انواعنیمکت به جهت نوع کاربری که دارند در ویلا ها و باغ ها نیز مورد استفاده قرار می گیرند و به همین جهت به آن، نیمکت باغ یا نیمکت ویلا هم می گویند که در ایمن ترافیک به عنوان نیمکت شهری ارائه می شود.

اهمیت زیبا سازی شهر

 زیبا سازی فضای شهری و امکان کاربردی ساختن آن برای تمامی شهروندان به میزان رضایت ساکنین افزوده و موجب پویایی آن می گردد. طراحی لوازم و تجهیزاتی که بتوانند فضایی را برای استراحت مردم ایجاد کنند و تبدیل به اقامت گاهی برای دور هم ماندن آنان گردد از جمله مهم ترین وظایف شهرداری ها می باشند. هویت شهری، جذب گردشگر، ایجاد مکان هایی برای استراحت و تجدید روحیه جوانان و کهنسالان و بانوان از مهم ترین دلایلی هستند که بر اهمیت زیباسازی شهر می افزایند. مبلمان شهری و خرید نیمکت شهری و پارکی تامین کننده این بخش از نیاز های شهر و شهروند می باشند. آشنایی با بهترین مبلمان که تناسب با ویژگی های آناتومی داشته باشد، چهره شهر را زیبا کند، مقاوم باشد و قابلیت استفاده همگانی را داشته باشد از جمله موضوعاتی است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت.

کلام آخر

با بررسی فروشگاه اینترنتی ایمن ترافیک کالا می توانید در آن انواع نیمکت های بتنی، سیمانی، چوبی، فلزی و ... را مشاهده نمایید. این شرکت علاوه بر تولید محصولات و فروش بی واسطه آن، محصولات خود را گارانتی می کند. 

دسته : ,
برچست ها :

ضرورت استفاده از کلاه کار


تاریخ انتشار پست : 1399/3/27 بازدید : 697

ضرورت استفاده از کلاه ایمنی

کلاه ایمنی یکی از تجهیزات ایمنی مهم است که جهت حفاظت از سر انسان در شرایط مختلف، مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه انواع متنوع و متعددی از کلاه های ایمنی در بازار موجود است که هر کدام از آنها دارای کابرد های متفاوتی هستند و در محیط ها و شرایط خاصی استفاده می شوند. طبیعی است که قیمت کلاه ایمنی هم برای همه مدل ها یکسان نبوده و بستگی به طرح و مدل و کیفیت آن دارد. از جمله کلاه های ایمنی پر کاربرد می توان به کلاه ایمنی مهندسی، کلاه ایمنی جوشکاری، کلاه ایمنی صنعتی و کلاه ایمنی عایق برق اشاره کرد. این کلاه ها به منظور استفاده در شرایط کاری و مشاغل مختلف ساخته شده اند و متناسب با خطرات احتمالی آن مشاغل طراحی شده اند.


کلاه ایمنی صنعتی


داشتن کلاه ایمنی صنعتی برای افراد حاضر در محیط های کاری صنعتی از جمله کارگاه ها و کارخانجاتکه احتمال سقوط اجسام از ارتفاع بالا وجود دارد، الزامی است. کلاه ایمنی صنعتی از لحاظ ظاهری شبیه به کلاه ایمنی مهندسی است اما در واقع مقاوم تر از آن است. و به گونه ای ساخته شده است که هنگام قرار گرفتن بر روی سر، هیچ گونه تماسی با سر نداشته باشد و به همین دلیل در صورت سقوط هر ابزار یا جسم دیگری از بالا و برخورد آن با کلاه، ضربه به سر منتقل نخواهد شد. این کلاه ها علی رغم کلاه ایمنی جوشکاری یا کلاه ایمنی موتور که تمام سر و صورت و گردن را در بر می گیرند، فقط کاسه سر را می پوشانند. ویژگی بارز کلاه ایمنی صنعتی رنگ های مختلفی است که در ساخت این کلاه ها به کار می رود و هر رنگ نشان دهنده جایگاه شغلی خاصی است.


کلاه ایمنی جوشکاری


اگر خودتان کار جوشکاری را انجام داده اید یا حداقل این کار را از نزدیک مشاهده کرده اید حتما متوجه شده اید که کار جوشکاری بسیار پرخطر بوده و فرد جوشکار در معرض پرتاب جرقه های آتش و مواد مذاب قرار می گیرد. از سوی دیگر نگاه کردن به اشعه های ساطع شده در حین جوشکاری، موجب خواهد شد چشم ها دچار سوزش و برق زدگی شوند. بنابراین استفاده از کلاه ایمنی مهندسی یا کلاه ایمنی عایق برق هیچ گونه کمکی به یک جوشکار نخواهد کرد. به همین دلیل کلاه ایمنی جوشکاری به گونه ای طراحی و ساخته شده است که علاوه بر سر، گردن را نیز بپوشاند و از سوی دیگر دارای ماسکی است که از صورت نیز مراقبت می کند و در قسمت چشم ها، پنجره ای تعبیه شده است که توسط طلق یا پلاستیکی پوشانده شده است تا از ورود اشعه های خطرناک به چشم جلوگیری کند.


کلام آخر


اگر شما مشغول به کار در صنفی هستید که استفاده از کلاه ایمنی یکی از الزامات است، انتخاب یک کلاه ایمنی با کیفیت ضامن سلامتی شماست.ایمن ترافیک کالا، مجموعه ای از انواع کلاه ایمنی با برند های معتبر را جمع آوری کرده و به مشتریان خود عرضه می دارد. شما می توانید با مراجعه به آن ، بهترین کلاه ایمنی مناسب کار خود را خریداری نمایید.

دسته : ,
برچست ها :

اهمیت لباس کار


تاریخ انتشار پست : 1399/3/24 بازدید : 561

ضرورت استفاده از لباس کار

امروزه لباس کار یکی از ملزوماتی است که تقریبا در کنار تجهیزات و ابزار آلات هر فرد شاغل به کار به چشم می خورد. در واقع یکی از اصول رعایت ایمنی در مشاغل فنی و حتی برخی از مشاغل غیر فنی پوشیدن لباس کار در هنگام شروع کار است. علاوه بر حفظ انضباط شخصی و امکان تفکیک شغل ها بر اساس رنگ و نوع لباس کار و نیز حفاظت از لباس های شخصی افراد، کارکرد اصلی لباس کار حفظ ایمنی و سلامت افراد است. ممکن است افراد در حین کار با مشکلات و خطراتی مواجه شوند که در صورت داشتن لباس کار مناسب این خطرات و تهدید ها تا حد زیادی کاهش یافته و سلامت افراد تضمین شود.

پرفروشترین انواع لباس کار

نکته ی مهم و قابل توجه این است که لباس کار فارغ از اینکه از چه نوع و طرحی باشند باید پوشش سراسری خوبی داشته باشند. یعنی بتوانند به خوبی دست و پاها و بدن را پوشش داده و حفاظت نمایند. بر این اساس لباس‌ها به دو نوع یک تکه و سراسری مانند لباس کار خلبانی و یا جوشکاری و یا دو تکه مانند بلوز و شلوار دکمه دار و یا کاپشن شلوار زیپ دار می باشد.

لباس کار یکسره طرح خلبانی

لباس کار یکسره ی خلبانی که از ساده ترین انواع لباس کار است گزینه ی بسیار مناسبی برای همه ی کسانی است که می خواهند در هنگام کار آزادی عمل بیشتری داشته باشند. به دلیل یکسره بودن این نوع از لباس علاوه بر راحتی بیشتر جلوی ورود انواع آلودگی ها به داخل لباس های شخصی و بدن گرفته شده و ایمنی بیشتری را برای فرد فراهم می کند. جنس لباس کار یکسره ی خلبانی فلامنت کج راه است که به دلیل تراکم بالا استحکام و ماندگاری زیادی داشته و به راحتی چروک نمی شود.

لباس کار کارگری

لباس کار کارگری یکی از تجهیزات ضروری هر کارگر ساختمانی، صنعتی، فنی و غیره است که بسته به نوع کار می تواند در انواع مختلفی تولید و عرضه شود. نکته مهم در مورد این نوع از لباس این است که لباس کار کارگری باید راحت و سبک بوده و مانع از تحرک کافی و انجام راحت کارها نشود. مثلا برای کسانی مانند کارگران ساختمانی بهتر است لباس کار از جنس پلی استر و یا پنبه باشد چون هم سبک تر است و قدرت مانوور بیشتر و هم تبادل هوای بالاتری دارد.و برای کسانی که با تاسیسات آبی سر و کار دارند لباس کار ضد آب دو بنده یا بیلرسوت مناسب تر است. برای کار کارگری سنگین تر جنس لباس بهتر است از فیلامنت باشد که استحکام و مقاومت بالایی دارد. لباس های کار یکسره نیز برای کارگران شاغل در بخش های مختلف گزینه ی خوبی است.

کلام آخر

خرید لباس کار نیاز به تحقیق و بررسی دارد. شرایط محیط کار و خطراتی که در آن وجود دارد تاثیر بسیاری در انتخاب نوع پارچه دارد. پارچه انتخابی شما باید راحتی کارگر، کارفرما و مهندس را فراهم آورده و خطرات موجود در محیط را نیز دفع نماید. پارچه های انتخاب شده برای لباس کار تنوع بسیار زیاد دارد و از پارچه نخی تا ویسکوز و پنبه و جین و کتان در دوخت انواع لباس کار به کار می رود. قیمت لباس کار از مدل دوخت لباس ایمنی و نوع پارچه آن تاثیر می گیرد. در صورت نیاز به دریافت مشاوره در مورد مدل، نوع پارچه و قیمت لباس کار می توانید با شماره های داخل سایت تماس بگیرید. اصل مهم و اساسی در انتخاب لباس کار مناسب، توجه به راحتی، مقاومت و تناسب آن با نوع شغل و خطرات و تهدید های موجود در آن است. فروشگاه اینترنتی ایمن ترافیک کالا با عرضه ی انواع لباس کار در مدل و طرح های مختلف به شما این امکان را می دهد تا لباس کار مناسب را با بهترین کیفیت و طراحی و البته با قیمت های مناسب تهیه و مورداستفاده قرار دهید. کافی است تا با ورود به این سایت از میان طیف متنوعی از لباس ها، لباس مورد نظر خود را انتخاب و در اسرع وقت آن را در درب منزل خود دریافت نمایید.

 

دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد