تبلیغات X
سفارش بک لینک
آموزش ارز دیجیتال
لباس خواب
ابزار تادیومی
خرید بک لینک قوی
صرافی ارز دیجیتال
خرید تتر
هنگ درام
فایل گپ
بیگ بلاگ
خدمات سئو سایت
آسال تهویه قم
نسلی نو
وبینو قم
چاپ ساک دستی پارچه ای
وی رمان
ال تی پارت
چاپخانه قزوین
برسادیس
استارتاپ
خرید ملک در دبی
آموزش خلبانی
Cyberpunk 2077 دانلود بازی


ایمن کالا - ضرورت استفاده از کلاه کار s

ایمن کالا - ضرورت استفاده از کلاه کار

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 42435
» بازديد ديروز : 217
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 42652
» بازديد سال : 42434
» بازديد کل : 44718
» اعضا : 0
» مطالب : 63

ضرورت استفاده از کلاه کار


تاریخ انتشار پست : 1399/3/27 بازدید : 818

ضرورت استفاده از کلاه ایمنی

کلاه ایمنی یکی از تجهیزات ایمنی مهم است که جهت حفاظت از سر انسان در شرایط مختلف، مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه انواع متنوع و متعددی از کلاه های ایمنی در بازار موجود است که هر کدام از آنها دارای کابرد های متفاوتی هستند و در محیط ها و شرایط خاصی استفاده می شوند. طبیعی است که قیمت کلاه ایمنی هم برای همه مدل ها یکسان نبوده و بستگی به طرح و مدل و کیفیت آن دارد. از جمله کلاه های ایمنی پر کاربرد می توان به کلاه ایمنی مهندسی، کلاه ایمنی جوشکاری، کلاه ایمنی صنعتی و کلاه ایمنی عایق برق اشاره کرد. این کلاه ها به منظور استفاده در شرایط کاری و مشاغل مختلف ساخته شده اند و متناسب با خطرات احتمالی آن مشاغل طراحی شده اند.


کلاه ایمنی صنعتی


داشتن کلاه ایمنی صنعتی برای افراد حاضر در محیط های کاری صنعتی از جمله کارگاه ها و کارخانجاتکه احتمال سقوط اجسام از ارتفاع بالا وجود دارد، الزامی است. کلاه ایمنی صنعتی از لحاظ ظاهری شبیه به کلاه ایمنی مهندسی است اما در واقع مقاوم تر از آن است. و به گونه ای ساخته شده است که هنگام قرار گرفتن بر روی سر، هیچ گونه تماسی با سر نداشته باشد و به همین دلیل در صورت سقوط هر ابزار یا جسم دیگری از بالا و برخورد آن با کلاه، ضربه به سر منتقل نخواهد شد. این کلاه ها علی رغم کلاه ایمنی جوشکاری یا کلاه ایمنی موتور که تمام سر و صورت و گردن را در بر می گیرند، فقط کاسه سر را می پوشانند. ویژگی بارز کلاه ایمنی صنعتی رنگ های مختلفی است که در ساخت این کلاه ها به کار می رود و هر رنگ نشان دهنده جایگاه شغلی خاصی است.


کلاه ایمنی جوشکاری


اگر خودتان کار جوشکاری را انجام داده اید یا حداقل این کار را از نزدیک مشاهده کرده اید حتما متوجه شده اید که کار جوشکاری بسیار پرخطر بوده و فرد جوشکار در معرض پرتاب جرقه های آتش و مواد مذاب قرار می گیرد. از سوی دیگر نگاه کردن به اشعه های ساطع شده در حین جوشکاری، موجب خواهد شد چشم ها دچار سوزش و برق زدگی شوند. بنابراین استفاده از کلاه ایمنی مهندسی یا کلاه ایمنی عایق برق هیچ گونه کمکی به یک جوشکار نخواهد کرد. به همین دلیل کلاه ایمنی جوشکاری به گونه ای طراحی و ساخته شده است که علاوه بر سر، گردن را نیز بپوشاند و از سوی دیگر دارای ماسکی است که از صورت نیز مراقبت می کند و در قسمت چشم ها، پنجره ای تعبیه شده است که توسط طلق یا پلاستیکی پوشانده شده است تا از ورود اشعه های خطرناک به چشم جلوگیری کند.


کلام آخر


اگر شما مشغول به کار در صنفی هستید که استفاده از کلاه ایمنی یکی از الزامات است، انتخاب یک کلاه ایمنی با کیفیت ضامن سلامتی شماست.ایمن ترافیک کالا، مجموعه ای از انواع کلاه ایمنی با برند های معتبر را جمع آوری کرده و به مشتریان خود عرضه می دارد. شما می توانید با مراجعه به آن ، بهترین کلاه ایمنی مناسب کار خود را خریداری نمایید.

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد